Přivítání prvňáčků

Školní rok 2019/2020 začal pro prvňáčky naší školy slavnostně. V pondělí 2. září 2019 je před školou očekávali také žáci deváté třídy. Nejprve rodiče a jejich děti přivítala paní ředitelka Blanka Soukupová. Potom každý prvňáček dostal od deváťáků krásnou „simpsonovou“ jmenovku a už se ruku v ruce řadili ke vstupním dveřím školy. Třídní učitelky odvedly celkem 40 prvňáčků v doprovodu rodičů do dvou vyzdobených tříd. Překvapivě si všechny děti našly svoji značku podle jména na tabuli a za doprovodu „svého“ deváťáka se usadily na připravená místa v lavicích. Ještě zavěsit krásnou novou aktovku k lavici – škola začíná. Co našim prvňáčkům přejeme? Aby se do školy těšili, aby se číst, psát a počítat naučili s radostí. A aby zde našli kamarády i tolerantní učitele, se kterými budou sdílet všechny radosti i nesnáze, které je v životě potkají.

Třídní učitelky: Dana Soukalová, Soňa Kaňová