HALLOWEENSKÁ STEZKA NA 1. STUPNI

Letos 25. října 2018 si svátek plný tajemna a napětí užili také žáci na prvním stupni naší školy. Spolu se svými rodiči zdolávaly děti strašidelnou halloweenskou stezku, na které je čekalo několik zastavení s různými úkoly (zdravověda, dopravní předpisy, chování v tísni apod.). Celou atmosféru podbarvovala strašidelná hudba, která se linula ze všech koutů budovy. Orientace po stezce byla ztížená, protože ji osvětlovaly pouze svíčky. Rej duchů a různých strašidýlek po celé škole bral přímo dech (mimochodem s nadšením se této role ujali žáci pátých tříd). Naštěstí se nikdo po cestě nezatoulal a zdárně došel k cíli. Děti (v úžasných kostýmech) byly za odvahu odměněny sladkostmi a perníčky.
Nutno podotknout, že veškeré prostory školy halloweenskou atmosférou přímo dýchaly. Děti si s učiteli, vychovatelkami a asistentkami užívaly několikadenní výzdobu školy. Největší odměnou nám všem bylo nadšení dětí, jejich tvořivost, aktivita a radost, samozřejmě i hojná účast dětí s rodiči.

Mgr. Soňa Kaňová