Projektový den Podzim

Ve středu 17. 10. 2018 proběhl na 1. stupni naší školy projektový den Podzim. Děti pracovaly ve skupinách, dvojicích i samostatně a své výtvarné schopnosti si mohly prověřit v barevném zpracování podzimního tématu. Jejich práce byla využita jako podzimní dekorace k vyzdobení budovy školy.
Část projektového dne byla věnovaná dopravní výchově.
Dopravní výchova probíhala individuálně v každém ročníku. Některé ročníky si zkusily prakticky poznávat značky a správně se chovat v dopravě na vytvořeném dopravním hřišti na umělém trávníku. Žáci ze třetích ročníků si prošli část komunikací v okolí školy a prohlíželi si značky, jejich název a účel. Někteří soutěžili ve znalosti jednoduchých dopravních předpisů.
Celý den utekl jako voda. Fotografie z projektového dne jsou důkazem, že se den vydařil a děti byly spokojené.

Mgr. Dana Soukalová